Menu

Szpitale, umawiające na godzinę

Każdy, kto choruje i musi cyklicznie pojawiać się w szpitalu, wie, jak bardzo stresujące i czasochłonne są to pobyty. Większość czasu to… oczekiwanie w poczekalni na swoją kolej. Pacjenci stawiają się w szpitalu wczesnym rankiem, nie wiedząc czy w kolejce spędzą 2, 4 czy 8 godzin, bez względu na to, ile trwa samo podanie leku.

Częste nieobecności i zwolnienia chorującego pracownika, to także wyzwanie dla pracodawcy, bez względu na to, jak bardzo stara się tworzyć przyjazne warunki pracy. Możliwość umówienia się w szpitalu na konkretną godzinę, pozwala pacjentowi zaplanować sobie dzień, także pod kątem możliwości powrotu w tym dniu do pracy.

Wizyta umówiona na konkretną godzinę, to udogodnienie nie generujące kosztów i proste od strony organizacji pracy szpitala, a może mieć ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, na jego relacje z otoczeniem i poczucie własnej wartości. Chorujący przewlekle odzyskuje kontrolę nad swoim życiem, może planować, podejmować zobowiązania, ponownie normalnie funkcjonować.

Szpital przyjazny

Zobacz mapę szpitali
Patronat honorowy
Organizatorzy Kampanii